Siekdami pagerinti Jūsų patirtį lankantis „Čia Market“ svetainėse, naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukų politika.

Supratau

SLAPUKŲ POLITIKA
 
Kas yra slapukai ir kodėl jis naudojamas?
Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Slapukai saugomi interneto naršyklės bylų kataloge (pvz., „Internet Explorer“, „Firefox“) svetainės lankytojo įrenginio kietajame diske. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai nekelia jokios grėsmės svetainės lankytojo kompiuteriui.


Kaip naudojame slapukus?
Informacija įrašome tam, kad galėtume:

 • pateikti personalizuotą turinį ir reklamas;
 • tiksliau skaičiuoti svetainės lankomumą ir lankytojų elgesį portale;
 • leisti likti prisijungus prie katalogo grįžus, po interneto naršyklės uždarymo;
 • jūsų rodymo pasirinktis, pavyzdžiui, spalvų kontrastingumo parinktis arba šrifto dydį;
 • ar jau atsakėte į apklausos klausimą iškylančiame lange apie svetainės turinio naudingumą (tam, kad jūsų nebūtų klausiama dar kartą);
 • ar sutikote, kad naudotume slapukus šioje svetainėje.

 
Be to, su kai kuriais mūsų puslapių vaizdo siužetais naudojami slapukai, kad būtų galima anonimiškai gauti statistinių duomenų apie tai, kaip radote tą puslapį ir kokius vaizdo siužetus žiūrėjote.
Kad interneto svetainė galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius naršyti jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.
Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.

Kokie slapukai naudojami šioje svetainėje?

Būtinieji slapukai – šie slapukai padeda patogiai ir saugiai naudotis tinklalapiu, nes įgalina pagrindines funkcijas, tokias kaip naršymas puslapyje ir prieiga prie saugių tinklalapio sričių. Svetainė tinkamai neveiktų be šių slapukų.

 • PHPSESSID – išsaugo vartotojo sesijos būseną puslapių užklausose. Galioja sesijos metu.

Statistiniai (analitiniai) slapukai - šie slapukai rinkdami ir teikdami informacija anonimiškai, padeda suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su svetainėmis. Daugiau informacijos apie šiuos slapukus galite rasti „Google“ slapukų politikoje.

 • _ga – naudojamas lankomumo statistikai kaupti ir fiksuoti vartotojų tipams. Galioja 2 metus.
 • _gat – naudojamas „Google Analytics“ paslaugos užklausų tempui reguliuoti. Galioja 1 dieną.
 • _gid - registruoja unikalų ID, kuris naudojamas statistinių duomenų apie vartotojo naudojimąsi svetaine generavimui. Galioja 1 dieną.
 • collect - naudojamas siųsti duomenis "Google Analytics" apie lankytojo įrenginį ir elgseną. Stebi lankytoją įrenginiuose ir rinkodaros kanaluose. Galioja sesijos metu.

 
Kaip kontroliuoti slapukus?
Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu 
aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.
Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Kokius slapukus įrašome visada galite peržiūrėti savo naršyklėje. Taip pat, bet kada galit atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Informacija apie slapukų nustatymą ir susijusius pasikeitimus populiariausiose naršyklėse pateikiami čia:

 
UAB „ČIA MARKET“ įspėja, kad nustatymų pakeitimas visada galioja tik tai vienai naršyklei. Jei lankytojas naudoja kelias naršykles, jis turi pakeisti visų naršyklių nustatymus atskirai. Be to, lankytojas gali bet kada ištrinti slapukus iš daugialypės terpės atminties. Papildoma informacija pateikiama naudojant naršyklę arba operacinę sistemą.