Siekdami pagerinti Jūsų patirtį lankantis „Čia Market“ svetainėse, naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukų politika.

Supratau

UAB “Čia Market” teikia prekių pristatymo, kliento nurodytu adresu, paslaugą šiose teritorijose:TERITORIJA:  • -- TELŠIAI

PRISTATYMO KAINA:  • -- 2,99€ - miesto teritorijoje, jei krepšelio suma nesiekia 50€ sumos.

  • -- 0.00€ - miesto teritorijoje, jei krepšelio suma viršija 50€ sumą. PRISTATYMO TERMINAI:  • -- Tą pačią dieną – jei užsakoma iki 10:00 val. ryto. (kurjeris susisiekia dėl tikslaus pristatymo laiko).

  • -- Sekančią dieną – jei užsakoma vėliau nei iki 10:00 val. Ryto. (kurjeris susisiekia dėl tikslaus pristatymo laiko)

*Visada, pagal apkrovą ir galimybes, stengiamės Jūsų užsakymą pristatyti kiek įmanoma anksčiau, prieš tai suderinus tikslų laiką.APRIBOJIMAI DĖL ALKOHOLIO

Jei tarp Pirkėjo užsakomų prekių yra alkoholinių gėrimų, visos prekės Pirkėjui gali būti pristatomos ne anksčiau kaip 10 val. ir ne vėliau kaip iki 20 val. pirmadieniais – šeštadieniais ir ne anksčiau kaip 10 val. ir ne vėliau kaip iki 15 val. sekmadieniais, Pirkėjo pasirinkto laiko lango ribose Pirkėjo pasirinktą dieną (išskyrus rugsėjo 1 d., kurią alkoholiniai gėrimai nėra pristatomi).

Pardavėjas turi įsitikinti prekes priimančio asmens amžiumi pagal taikytinus teisės aktus. Neturintiems 20 metų amžiaus – prekių krepšelis neperduodamas, tarp Pirkėjo užsakomų prekių yra alkoholio.  • -- Minimali užsakymo suma - 20€*Prekių užsakymą pristačius į gydymo įstaigą ar karantininio izoliavimo vietą, Pirkėjas prekes turi atsiimti lauke, prie įėjimo.